Ludzie sportu, ale nie tylko, coraz liczniej dołączają do akcji „Zostań w domu”. Umieszczając w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, przypominają, aby w czasie pandemii koronawirusa ograniczyć wyjścia z domu.
Przykład dał między innymi jeden z najbardziej znanych wychowanków Strzelinianki Strzelin – Błażej Augustyn. Strzeliński obrońca Lechii Gdańsk apeluje o pozostanie w domu, ponieważ jeśli teraz zachowamy się odpowiedzialne, to szybciej wrócimy do normalności. Rozgrywki Ekstraklasy, w których udział bierze Augustyn, zostały zawieszone do 26 kwietnia. Nadal nie wiadomo czy uda się dokończyć rundę wiosenną i w jakiej formule. Błażej w obecnym sezonie rozegrał 16 spotkań, a na murawie spędził łącznie 1470 minut. W tym czasie zdobył jedną bramkę i cztery razy karany był żółtymi kartkami. Kolejny, znany wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski występuje w chorwackiej Ekstraklasie w klubie HNK Gorica. Rozgrywki z udziałem jego drużyny także zostały zawieszone. W tegorocznym sezonie Michał rozegrał 16 pojedynków dla swojego klubu i zdobył dwa gole. Dodatkowo zanotował trzy asysty, a raz został indywidualnie ukarany przez arbitra. Mamy nadzieję, że wychowankowie Strzelinianki wkrótce będą mogli wrócić na murawę, a na razie dołączamy się do ich prośby i apelujemy – zostańcie w domu!

Komentarze   

Człowiek Permalink2 0 Człowiek
RE: Augustyn dołączył do akcji „Zostań w domu”
Mamy w Strzelinie sportowców co wiele wiecej zrobili dla mieszkańcow gminy Strzelin ale pozostają w cieniu bo pomagaja nie dla artykulów w gazecie tylko uwazają ze tak nalezalo i nalezy postepiwać.
2020-05-01 13:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Lech i ja Permalink1 0 Lech i ja
Zaległości
No czekając na zaległe wynagrodzenie to tylko pozostało w domu siedzieć ;)
2020-04-24 15:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.