Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej przedstawił terminarz młodzieżowych mistrzostw Dolnego Śląska w siatkówce plażowej. Dwie imprezy odbędą się w gminie Strzelin. Do rywalizacji przystąpią najlepsi siatkarze oraz siatkarki z całego województwa. O medale walczyć będą także reprezentanci klubu Tygrysy Strzelin.
Zgłoszenie do udziału w zawodach organizowanych przez DZPS przyjmowane są do końca maja. Działacze klubów listy z zawodnikami powinni przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zawodniczki klubu Tygrysy Pierwsze zawody w Białym Kościele potwierdziły, że obiekt spełnia wszystkie wymogi do organizacji mistrzostw Strzelin należą do jednych z najlepszych w naszym województwie i w zbliżającym się sezonie będą chciały zdobyć wiele medali. W związku z sytuacją panującą w kraju, podczas zawodów obowiązywać będą obostrzenia, a terminy mogą ulec zmianie. Pierwsze mistrzostwa mają odbyć się już 6 czerwca w Jelczu-Laskowicach. Na inaugurację kibice obejrzą Mistrzostwa Dolnego Śląska w kategorii kadetek. Dwie imprezy odbędą się w Białym Kościele. W ośrodku „Nad stawami” w dniach 12-13 czerwca odbędą się wojewódzkie mistrzostwa w kategorii młodziczek, a 14 czerwca rywalizacja najlepszych juniorek z Dolnego Śląska. Mistrzostwa Dolnego Śląska w siatkówce plażowej po raz pierwszy odbędą się w Białym Kościele. Wcześniej zawody tej rangi w naszym powiecie organizowane były na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie.
Tekst ukazał się w 18 (1007) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.