Na stadionie w parku miejskim w Strzelinie odbył się otwarty trening seniorów Strzelinianki. W zajęciach, prowadzonych przez trenera Kornela Sagana, udział wzięło kilkunastu zawodników. Do drużyny dołączyli nowi piłkarze. Na uwagę zasługuje stan murawy głównej płyty, która obecnie prezentuje się naprawdę doskonale.
Nowi zawodnicy już trenują ze Strzelinianką– Trenujemy od kilku tygodni. Sezon rozpocznie się w sierpniu, więc czasu jest niewiele. Do tej pory zajęcia były dla chętnych, a od czerwca wprowadzamy regularne treningi, na których obecność będzie obowiązkowa. Do drużyny dołączyło kilku, nowych zawodników – mówił trener seniorów Strzelinianki, Kornel Sagan.
Z Ludowa Śląskiego do Strzelinianki wrócił doświadczony napastnik Arkadiusz Półchłopek. Popularny Arik w przeszłości zdobywał gole na zapleczu ekstraklasy w barwach MKS-u Kluczbork. LZS Zachowice na Strzelin zamienił Igor Porański. Piłkarz ten minioną rundę spędził w klasie A w KS-ie Brochów. 18-letni zawodnik jest wychowankiem Śląska Wrocław, a zaliczył także epizod we wrocławskiej Ślęzie. Dużym wzmocnieniem może okazać się Adrian Rosiak. Ten 20-letni zawodnik ostatnio także grał dla Brochowa, ale w piłkarskim CV ma Pogoń ze Zduńskiej Woli.
Tekst ukazał się w 21 (1010) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.