W sobotę, 27 czerwca, o godz. 16 na stadionie w Przewornie rozpocznie się turniej charytatywny, w którym oldboje z Przeworna zmierzą się z ekipą złożoną z zawodników z całego powiatu strzelińskiego.
Organizatorzy zapewniają ciepłe posiłki, a wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Bogdana Malaszki. Piłkarz klubów z naszego regionu cierpi na polineuropatię wieloogniskową. To rzadka choroba autoimmunologiczna charakteryzująca się postępującym, asymetrycznym niedowładem kończyn. Potrzebne są środki finansowe na bardzo drogie leki. Panu Bogdanowi można pomóc, przekazując darowizny na subkonto Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji. W tytule przelewu należy podać: „Bogdan Malaszka” (Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji ul. Samborska 15, 45-316 Opole, Plusbank 34 1680 1235 0000 3000 1461 242). Wesprzeć finansowo Pana Bogdana będzie można także podczas meczu towarzyskiego 27 czerwca w Przewornie. To kolejna akcja charytatywna oldbojów.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.