Młodzi piłkarze Strzelinianki bardzo dobrze zaprezentowali się w lutym na zawodach „Zdolny Śląsk”, dlatego otrzymali zaproszenie do udziału w Klubowych Mistrzostwach Polski.
Drużyna ze Strzelina na nowoczesnym stadionie Widzewa w Łodzi rywalizowała z najlepszymi ekipami naszego kraju z rocznika 2012. W Mistrzostwach Polski udział wzięło dwanaście wyselekcjonowanych ekip, które podzielono na dwie grupy. W fazie grupowej zespoły rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Strzelinianka przegrała pięć pojedynków, ale młodzi piłkarze zdobyli cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować w przyszłości. Sam udział w takiej imprezie jest dużym wyróżnieniem. – Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wystąpić w Łodzi i sprawdzić się na tle najlepszych rywali z naszego kraju. Zmierzyliśmy się m.in. z Radomiakiem Radom. Wyniki nie były najważniejsze, a z Mistrzostw Polski wróciliśmy z nowymi doświadczeniami...
Zespół Strzelinianki podczas Mistrzostw Polski
Tekst ukazał się w 34 (1023) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.