Zakończyła się procedura przyjmowania zgłoszeń do rozgrywek ligowych sezonu 2020/2021 w tenisie stołowym na Dolnym Śląsku. Łącznie do rozgrywek ligowych zgłosiły się 132 zespoły, w tym strzeliński Granit.
Biorąc pod uwagę okoliczności, związane z koronawirusem, jest to nadspodziewanie duża liczba zgłoszonych drużyn. 11 z uprawnionych drużyn nie potwierdziło udziału w rozgrywkach, 5 zespołów zgłosiło akces do niższej ligi, a nowo zgłoszonych drużyn jest aż 13. Martwi jedynie sytuacja z drugą ligą kobiet, której rozgrywki praktycznie zamarły. Pierwszy zespół Granitu występować będzie w drugiej lidze mężczyzn i nowy sezon zainauguruje 3 października meczem we własnej hali z ULKS Marten Ciechów. Tego samego dnia swoje pierwsze spotkanie rozegrają też tenisiści Granitu II. Rezerwy rywalizować będą w czwartej lidze, a na początek w Brzegu Dolnym zmierzą się z tamtejszą Rokitą.
Tekst ukazał się w 36 (1025) wydaniu "Słowa Regionu".


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.