Na murawie zaprezentowali się młodzicy z powiatu strzelińskiego. W 5. kolejce piątej ligi klasy okręgowej doszło do derbowego meczu, w którym Strzelinianka podejmowała GAP Ślęza Borów.
Gospodarze wygrali pewnie 3:0. Strzeliński zespół w pięciu meczach wywalczył dziewięć punktów i zajmuje drugie miejsce w stawce. Liderem, z kompletem pięciu zwycięstw, jest Parasol III Wrocław. GAP Ślęza uzbierała trzy oczka i jest siódma. W sobotę, 19 września, rozegrano mecze 3. kolejki siódmej ligi „okręgówki”. Spotkania z udziałem ekip z powiatu strzelińskiego kończyły się dwucyfrówkami. Młodzik Przeworno przegrał z Czarnymi Jelcz-Laskowice 0:13, a Strzelinianka uległa 2:15 rezerwom MKS-u Siechnice.
Tekst ukazał się w 37 (1026) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.