Sekcja taekwondo w Przewornie rozpoczęła działalność pod koniec października 2019 roku. Zajęcia prowadzi Tadeusz Pułkownik (IV dan - stopień).

W ostatnim czasie trener zanotował wiele sukcesów w prestiżowych zawodach, które ze względu na pandemię odbywają się przez internet. W mistrzostwach w Indiach zdobył pierwsze miejsce w układach tradycyjnych i drugie miejsce w układach z bronią jaką była katana. Wywalczył także tytuł mistrza świata w układach tradycyjnych i układach stylem dowolnym (Włochy), a w Argentynie zdobył mistrzostwo świata w układach gradacyjnych i układach z bronią.

Tekst ukazał się w 39 (1028) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

O cię Permalink2 0 O cię
Trener
Czy gazeta nie ma już co dodawać . Ja pragnę poinformować że przez internet ostatnio pokonałem Brazylię w piłce nożnej...
Dziękuję nie musicie mi gratulować
2020-10-19 17:58 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 0 spajker.
RE: Kolejne sukcesy trenera
pan pułkownik pewnie trenował u generała zenka u. zenek przez 15 lat rokrocznie otwierał nową sekcję taekwondo a jego brat mrówa trenował osuszanie beczek metodą kuflową w kalince.
2020-10-16 18:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.