Tadeusz Pułkownik wywalczył kolejne tytuły
Sekcja taekwondo w Przewornie rozpoczęła działalność pod koniec października 2019 roku. Zajęcia prowadzi Tadeusz Pułkownik (IV dan - stopień).

W ostatnim czasie trener zanotował wiele sukcesów w prestiżowych zawodach, które ze względu na pandemię odbywają się przez internet. W mistrzostwach w Indiach zdobył pierwsze miejsce w układach tradycyjnych i drugie miejsce w układach z bronią jaką była katana. Wywalczył także tytuł mistrza świata w układach tradycyjnych i układach stylem dowolnym (Włochy), a w Argentynie zdobył mistrzostwo świata w układach gradacyjnych i układach z bronią.

Tekst ukazał się w 39 (1028) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
O cię
Trener
Czy gazeta nie ma już co dodawać . Ja pragnę poinformować że przez internet ostatnio pokonałem Brazylię w piłce nożnej...Dziękuję nie musicie mi gratulować
0
Gravatar
spajker.
RE: Kolejne sukcesy trenera
pan pułkownik pewnie trenował u generała zenka u. zenek przez 15 lat rokrocznie otwierał nową sekcję taekwondo a jego brat mrówa trenował osuszanie beczek metodą kuflową w kalince.
0

Przeczytaj również