W Krzyżowej odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnik Boxing Klub Strzelin Mike Drużga pierwszego dnia trafił na zawodnika z Sokółki, z którym wygrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.
Drugiego dnia w finale miał zmierzyć się z zawodnikiem z Energetyki Lubin. Niestety, przeciwnik nie chciał walczyć i poddał walkę walkowerem, Mike został zwycięzcą zawodów i zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się pod koniec października w Kraśniku. - Jestem bardzo zadowolony jako trener, bo przez pandemię nie odbywały się żadne zawody. To był nasz pierwszy start od lutego, gdy Mike wywalczył mistrzostwo Dolnego Śląska. Szkoda, że nie odbył się finał w Krzyżowej, ponieważ w ringu zdobył kolejne doświadczenie. Mike jest w bardzo dobrej formie i jego przeciwnik chyba nie chciał ryzykować. Cieszę się, że jedziemy na Olimpiadę, ponieważ tam będą najlepsi zawodnicy z całej Polski. Mam nadzieję, że Mike potwierdzi przynależność do krajowej czołówki – mówił trener Boxing Klub Strzelin Marcin Drużga.Mike (po lewej) i Marcin Drużgowie w Krzyżowej
Tekst ukazał się w 39 (1028) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

Paatryk Permalink2 0 Paatryk
Zazdrosny
Wszyscy wiedzą że on jest Patryka nie wcinaj sie Michał w poważny związek.
2020-10-22 21:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Majkel Permalink1 +2 Majkel
ring
Mike ty przystojniaku,całusy od Michała ,napewno wiesz o co chodzi.
2020-10-21 07:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.