Radość siatkarek po pierwszym zwycięstwie w nowym sezonie
Siatkarki z klubu Tygrysy Strzelin zainaugurowały sezon 2020/2021 trzeciej ligi kobiet. Strzeliński zespół w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie, podejmował SPS Zbąszynek. Pojedynek odbył się bez udziału publiczności. W roli trenerki siatkarek zadebiutowała Klaudia Żurawska.
Do drużyny po przerwie powróciły też wychowanki klubu Tygrysy, Barbara Wilk, Agata Śliwa oraz Oliwia Pawleta. W zespole udało się zatrzymać najlepsze zawodniczki z poprzedniego sezonu. Szkoda, że kibice z naszego powiatu nie mogli obejrzeć tego meczu, ponieważ zespół ze Strzelina dominował w każdym elemencie gry, od zagrywki, przez szczelną obronę, po skuteczny atak. Pierwsze dwa sety toczyły się pod dyktando zespołu gospodarzy. Tygrysy wygrały efektownie 25:13 i 25:10. Najwięcej emocji dostarczyła ostatnia, trzecia partia. Zawodniczki ze Strzelina w pełni kontrolowały grę, utrzymywały kilkupunktową przewagę i zwyciężyły 25:21, a w całym meczu 3:0.
Tekst ukazał się w 41 (1030) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.