W sobotę, 17 października, aż dwa mecze w ramach rozgrywek drugiej ligi rozegrali tenisiści Granitu Strzelin. Najpierw strzeliński zespół zmierzył się z ZKS-em III Palmiarnią Zielona Góra. Bardziej doświadczeni rywale wygrali 7:3.
Dwa punkty dla Granitu wywalczył Zbigniew Sobków. Tenisiści nie mieli wiele czasu na regenerację, ponieważ kilka godzin później mierzyli się z AZS-em Zielona Góra. U naszych zawodników nie było widać zmęczenia i rozegrali świetne zawody. Strzelin wygrał 6:4, a dwa punkty ponownie zdobył Zbigniew Sobków. Po jednym zwycięstwie indywidualnym i deblowym zaliczyli Stanisław Wnęk i Kacper Głazowski, a punkt dołożył Paweł Borszowski. Było to pierwsze zwycięstwo drugoligowców w sezonie 2020/2021. 17 października sezon czwartej ligi zainaugurował Granit II Strzelin. Strzelińscy tenisiści w sali sportowej przy ul. Brzegowej w Strzelinie podejmowali Orła Lizawice. Goście wygrali 10:4. 22 października rezerwy Granitu na wyjeździe zmierzą się z Rokitą Brzeg Dolny, a dwa dni później z Kątami Wrocławskimi.
Tekst ukazał się w 41 (1030) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.