W sobotę, 24 października, w Brzegu Dolnym rozegrano po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Dolnego Śląska Skrzatów w Tenisie Stołowym.

Do Brzegu Dolnego przyjechało tylko 5 dziewczynek i 8 chłopców, a na niską frekwencję wpływ na pewno miała pandemia. Pierwszymi mistrzami Dolnego Śląska skrzatów zostali: Julia Zalewska (Granit Strzelin) i Błażej Paszkiewicz (LZS Włosień). Strzelińska tenisistka wygrała wszystkie pojedynki bez straty seta! Dziewczęta rywalizowały systemem każdy z każdym, a Julia pokonała cztery rywalki. W kategorii skrzatów zabrakło reprezentantów Granitu. - Julia była w bardzo dobrej formie i jest to zasługa jej pracy na letnim obozie oraz regularnych treningów. Dostrzegam w niej duży potencjał - komentuje Anna Wnęk, strzelińska trenerka - Jest ambitna i po tym sukcesie zapowiedziała, że chce zostać mistrzynią świata. Julia jest dobrze przygotowana ogólnorozwojowo i ma świetny forhend.
Julia wygrała zawody bez straty seta
Tekst ukazał się w 43 (1032) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.