Rządowe restrykcje związane z pandemią koronawirusa nie dotknęły rozgrywek siatkarskich. Zawodniczki Tygrysów Strzelin w styczniu rozegrały już dwa mecze III ligi.

W minioną niedzielę zmierzyły się na wyjeździe z SPS-em Zbąszynek.Siatkarki ze Strzelina, które rywalizują w trzeciej lidze, rok 2021 rozpoczęły od starcia wyjazdowego 16 stycznia z UKS-em SP 13. Niestety, rywalki zaprezentowały się zdecydowanie lepiej i wygrały pewnie 3:0. Poszczególne sety kończyły się wynikami: 25:19, 25:21 i 25:22. Osiem dni później Tygrysy rywalizowały z SPS-em Zbąszynek. Pierwsze dwa sety padły łupem rywalek: 25:21 i 25:15. Nasz zespół wyciągnął wnioski i w trzeciej odsłonie meczu zaczął popełniać zdecydowanie mniej błędów.

Tekst ukazał się w 3 (1042) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.