W Brzegu Dolnym z udziałem tylko 41 drużyn rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików, Kadetów i Juniorów w Tenisie Stołowym.
Trzy tytuły mistrzowskie wywalczył AZS UE Wrocław (juniorki, kadetki i młodzicy), dwa tytuły padły łupem Wolavii Wołów (kadeci i młodziczki) oraz jeden tytuł przypadł Granitowi Strzelin (juniorzy). Strzelińscy juniorzy wystąpili w składzie: Stanisław Wnęk, Kacper Głazowski oraz Filip Szumny. Dzięki zwycięstwu, Granit reprezentować będzie nasze województwo w mistrzostwach Polski. Tenisiści ze Strzelina na podium wyprzedzili Salos Dzierżoniów oraz Ślężę Wiry. W kategorii młodzików Krzysztof Wnęk i Piotr Szałajko sklasyfikowani zostali na pozycji w przedziale 5-8. Identyczne miejsce wywalczyły młodziczki ze Strzelina Alicja Witkowska i Julia Zalewska.
Tekst ukazał się w nr 16 (1055) wydaniu "Słowa Regionu"
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.