Strzeliński pomocnik Michał Masłowski w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 reprezentował pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec. Nasz zawodnik wystąpił w jedenastu pojedynkach i zdobył jedną bramkę.
Jego drużyna zajęła przedostatnie miejsce w tabeli. Masłowski podczas meczu 32. kolejki I ligi z Puszczą Niepołomice już w 31. minucie musiał z powodu urazu opuścić murawę. Szczegółowe badania potwierdziły wstępną diagnozę, doszło do zerwania więzadła krzyżowego w lewym kolanie. Klub poinformował w oficjalnym komunikacie, że piłkarz będzie musiał przejść dwie operacje, a jego przerwa od futbolu potrwa około dziewięciu miesięcy. Prezes Zagłębia Sosnowiec na oficjalnej stronie klubowej zapewnił, że piłkarze otrzyma pełne wsparcie –Na pewno nie zostawimy Michała samego w tym trudnym dla niego momencie kariery. Będziemy go wspierać w każdy możliwy sposób i czekać na jego powrót na boisko” – zapewnił prezes Marcin Jaroszewski. Michałowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Tekst kazał się w nr 22 (1061) "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.