8. edycja Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Wrocław Trophy odbyła się na obiektach AWF Wrocław oraz MCS Wrocław na Polach Marsowych we Wrocławiu. Do rywalizacji przystąpiło blisko sto ekip z kilku krajów, które rywalizowały w dziewięciu kategoriach wiekowych.
Powiat strzeliński reprezentowała Strzelinianka. Nasz zespół mierzył się w kategorii U-13. Mecze były rozgrywane w systemie 2x15 minut dla kategorii wiekowych od U8 do U13, natomiast dla kategorii od U14 do U19 2x20 minut. Każda z drużyn rozegrała minimum 6 meczów podczas 3 dni turniejowych. Głównymi organizatorami zawodów była holenderska fundacja Euro-Sportring przy współudziale Młodzieżowego Centrum Sportu, Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Turniej rozegrano pod patronatem prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka oraz marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.
Tekst kazał się w nr 25 (1064) "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.