W niedzielę, 26 września, odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Biegu Wzgórz Strzelińskich „Strzelińska dziesiątka”. Zawodnicy o godz. 13.30 wystartują ze stadionu w parku miejskim w Strzelinie i pokonają 10-kilometrową trasę.
To największa impreza biegowa organizowana w naszym powiecie. Cały czas trwają zapisy przez stronę internetową www.ultimasport.pl, gdzie znajduje się także regulamin imprezy. Dla osób, które zapiszą się internetowo oraz wniosą opłatę do dnia 17 września, przewidziany jest pełny pakiet startowy oraz spersonalizowany numer startowy. Zwycięzcy biegu w klasyfikacji generalnej otrzymają 1000 zł, wicemistrzowie 700 zł, a trzecia osoba na podium odbierze 500 zł. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody w sześciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Pucharami nagrodzonych zostanie także trójka najszybszych osób z powiatu strzelińskiego oraz gminy Strzelin. Pamiątkowe statuetki otrzyma dziesiątka najszybszych, strzelińskich biegaczy. Zachęcamy do udziału w jubileuszowej edycji „Strzelińskiej dziesiątki”!

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.