Mieszkaniec gminy Strzelin Rafał Kaleta po raz kolejny wziął udział w Mistrzostwach Świata w Footbagu, czyli grze w popularną „zośkę”. Nasz zawodnik dołożył kolejny cenny medal do swojej bogatej kolekcji.
Rafał Kaleta w oficjalnej koszulce mistrzostw świataZ powodu wciąż szalejącej na świecie pandemii koronawirusa zdecydowano, że Mistrzostwa Świata w Footbagu 2021 zostaną rozegrane drugi rok z rzędu w formule on-line. Gracze z różnych kontynentów nagrywali filmy wideo do konkurencji, które następnie były oceniane przez sędziów. Rozegrano cztery konkurencje: Shred off, Shred 30, Sick 3 i Routines w trzech kategoriach intermediate (średnio zaawansowani), women (kobiety) oraz open (zaawansowani).
Tekst ukazał się w nr 37 (1076) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.