Po przerwie na parkiet powróciły siatkarki z klubu Tygrysy Strzelin, które rywalizują w trzeciej lidze kobiet. W sobotę, 6 listopada, nasz zespół w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie podejmował Olimpię Jawor.
Strzelińskie zawodniczki bardzo dobrze rozpoczęły pojedynek i wypracowały sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddały do końca seta. Tygrysy wygrały zdecydowanie 25:18. Rywalki wyciągnęły wnioski z przegranej i zaczęły odrabiać straty. Olimpia zaczęła grać skuteczniej w ataku oraz popełniała mniej błędów własnych. Po emocjonującej końcówce to rywalki z Jawora wygrały 25:22. Kolejne części meczu były wyrównane, ale to Olimpia poszła za ciosem i zwyciężała 25:17 i 25:20, a w całym spotkaniu 3:1.
Tekst ukazał się w nr 43 (1082) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.