Były wójt gminy Kondratowice, a obecnie wiceprezes Śląska Wrocław, Wojciech Bochnak został powołany na funkcję przewodniczącego Komisji Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. Współpracy z Samorządem Terytorialnym.
Bochnak jest także piłkarzem Mistrzów Jesieni gr. VI klasy B z klubu Czarni Kondratowice. Głównym zadaniem komisji będzie nadzorowanie współpracy z samorządem terytorialnym. Komisja, której szefem będzie wiceprezes zarządu Śląska Wrocław, liczy szesnastu członków. - Dziękuję za zaufanie i jestem przekonany, że w takim gronie będziemy w stanie zrobić sporo dobrego dla polskiej piłki. Odpowiednia współpraca organów piłkarskich i władz samorządowych jest niezwykle potrzebna do dalszego rozwoju infrastruktury, rozgrywek, drużyn. Cieszę się, że jako Śląsk Wrocław i cały Dolny Śląsk mamy obecnie wielu przedstawicieli w różnego typu komisjach i zespołach w Polskim Związku Piłki Nożnej – mówił po objęciu funkcji przewodniczącego pochodzący z powiatu strzelińskiego Wojciech Bochnak.
Tekst ukazał się w nr 46 (1085) wydaniu "Słowa Regionu".



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Bochnak przewodniczącym komisji PZPN
spajker. powiedziała :
ja gram w ch. gram w extralidze a nie w rozgrywkach między prusami a żelowicami. żądam dobrze płatnej posady na koszt społeczeństwa. mogę być negocjatorem i koordynatorem działań pomiędzy podpierduchowem dolnym a polskim związkiem ofiar wojen burskich. do swojej prozaicznej facjaty dokładam wiadro wazeliny i garnitur, który leży dobrze dopiero w 6tym pokoleniu. obiecuję że nikomu nie będę przeszkadzał bo na niczym się nie znam.
Tobie to się należy ale renta chorobowa z powodu niepełnosprawno ści umysłowej :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Bochnak przewodniczącym komisji PZPN
ja gram w ch. gram w extralidze a nie w rozgrywkach między prusami a żelowicami. żądam dobrze płatnej posady na koszt społeczeństwa. mogę być negocjatorem i koordynatorem działań pomiędzy podpierduchowem dolnym a polskim związkiem ofiar wojen burskich. do swojej prozaicznej facjaty dokładam wiadro wazeliny i garnitur, który leży dobrze dopiero w 6tym pokoleniu. obiecuję że nikomu nie będę przeszkadzał bo na niczym się nie znam.
0

Przeczytaj również