Były wójt gminy Kondratowice, a obecnie wiceprezes Śląska Wrocław, Wojciech Bochnak został powołany na funkcję przewodniczącego Komisji Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. Współpracy z Samorządem Terytorialnym.
Bochnak jest także piłkarzem Mistrzów Jesieni gr. VI klasy B z klubu Czarni Kondratowice. Głównym zadaniem komisji będzie nadzorowanie współpracy z samorządem terytorialnym. Komisja, której szefem będzie wiceprezes zarządu Śląska Wrocław, liczy szesnastu członków. - Dziękuję za zaufanie i jestem przekonany, że w takim gronie będziemy w stanie zrobić sporo dobrego dla polskiej piłki. Odpowiednia współpraca organów piłkarskich i władz samorządowych jest niezwykle potrzebna do dalszego rozwoju infrastruktury, rozgrywek, drużyn. Cieszę się, że jako Śląsk Wrocław i cały Dolny Śląsk mamy obecnie wielu przedstawicieli w różnego typu komisjach i zespołach w Polskim Związku Piłki Nożnej – mówił po objęciu funkcji przewodniczącego pochodzący z powiatu strzelińskiego Wojciech Bochnak.
Tekst ukazał się w nr 46 (1085) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

Cześ Permalink2 -8 Cześ
RE: Bochnak przewodniczącym komisji PZPN
Cytuję spajker.:
ja gram w ch. gram w extralidze a nie w rozgrywkach między prusami a żelowicami. żądam dobrze płatnej posady na koszt społeczeństwa. mogę być negocjatorem i koordynatorem działań pomiędzy podpierduchowem dolnym a polskim związkiem ofiar wojen burskich. do swojej prozaicznej facjaty dokładam wiadro wazeliny i garnitur, który leży dobrze dopiero w 6tym pokoleniu. obiecuję że nikomu nie będę przeszkadzał bo na niczym się nie znam.

Tobie to się należy ale renta chorobowa z powodu niepełnosprawności umysłowej :D
2021-12-09 16:35 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +9 spajker.
RE: Bochnak przewodniczącym komisji PZPN
ja gram w ch. gram w extralidze a nie w rozgrywkach między prusami a żelowicami. żądam dobrze płatnej posady na koszt społeczeństwa. mogę być negocjatorem i koordynatorem działań pomiędzy podpierduchowem dolnym a polskim związkiem ofiar wojen burskich. do swojej prozaicznej facjaty dokładam wiadro wazeliny i garnitur, który leży dobrze dopiero w 6tym pokoleniu. obiecuję że nikomu nie będę przeszkadzał bo na niczym się nie znam.
2021-12-09 15:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.