Młoda piłkarka ze Strzelina Katarzyna Musiałowska reprezentuje młodzieżowe drużyny Śląska Wrocław. W listopadzie razem z WKS-em wywalczyła awans do Centralnej Ligi Juniorów U15.
W meczu barażowym Śląsk dwukrotnie pokonał AP FemGol Lubin. Oba pojedynki zakończyły się wynikiem 8:0. Musiałowska jest podstawową zawodniczką drużyny z Wrocławia i w meczach barażowych zdobyła dwa gole. Młoda piłkarka pierwsze piłkarskie kroki stawiała w Strzeliniance. Katarzyna należy także do kadry Dolnego Śląska. W seniorskim zespole Śląska, który rywalizuje w Ekstralidze kobiet, występują dwie piłkarki z powiatu strzelińskiego, Karolina Ostrowska z Pęcza oraz Małgorzata Korda z Wiązowa. Mamy nadzieję, że Musiałowska będzie kolejną zawodniczką z naszego regionu, która występować będzie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.
Tekst ukazał się w nr 46 (1085) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.