W Brzegu Dolnym z udziałem 17 dziewcząt i 20 chłopców rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w Tenisie Stołowym. Strzeliński Granit reprezentowała Julia Zalewska, która ostatecznie zajęła siódme miejsce.
Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali wiceprezes do sprawy organizacyjnych zarządu Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, Jerzy Wieczorek i zawodnik Odry Głoska, pochodzący z Tajlandii, Sitisak Nuchchart. Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w III Grand Prix Polski Młodzików, który odbędzie się w dniach 4-6 marca w Sępólnie Krajeńskim. W ogólnopolskich zawodach Granit reprezentować będzie Krzysztof Wnęk, który nie musiał startować w eliminacjach wojewódzkich. Nasz zawodnik należy do ścisłej, krajowej czołówki. Mamy nadzieję, że w Sępólnie Krajeńskim włączy się do walki o czołowe lokaty. Zawodnik jest w bardzo dobrej formie, co potwierdził w rozgrywkach drugiej ligi tenisa stołowego.
Tekst ukazał się w nr 5 (1093) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.