Kilka gier kontrolnych mają już za sobą piłkarze Strzelinianki. Do drużyny ze Strzelina przymierzany jest bramkarz, który w przeszłości występował w czwartej lidze.
Golkiper dobrze prezentuje się podczas sparingów. To obecnie jedyny, zawodnik testowany przez strzeliński klub. Żaden z piłkarzy nie opuścił też drużyny. W sobotę, 5 lutego podopieczni trenera Krzysztofa Rogana towarzysko zmierzyli się z Polonią Burza Bystrzyca. Ekipa ze Strzelina objęła prowadzenie po trafieniu Radosława Grzywniaka. Rywale, którzy grają w klasie okręgowej, na przerwę schodzili, prowadząc 2:1. Po zmianie stron Poloniści dołożyli dwa trafienia i wygrali 4:1. Wcześniej Strzelinianka pokonała 1:0 Polonię Miłoszyce po trafieniu Dominika Russa i przegrała 1:3 z Orłem Ząbkowice Śląskie. Honorowe trafienie zanotował niezawodny Radosław Grzywniak, który wiosną ma pomóc Strzeliniance wywalczyć mistrzowski tytuł.
Tekst ukazał się w nr 6 (1094) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

a. Permalink1 0 a.
RE: Strzelinianka testuje bramkarza
.
2022-03-15 20:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.