Bardzo udany występ do swojego konta mogą dopisać dolnośląscy seniorzy. W rozegranym w dniach 28-30 stycznia w obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku, 3. Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów nasi reprezentanci stanęli na każdym stopniu podium.
Turniej kobiet, podobnie jak poprzednią edycję, wygrała Katarzyna Węgrzyn, która w finale zmierzyła się z Anną Węgrzyn. Natomiast w zmaganiach mężczyzn trzecie miejsce zajął Michał Bańkosz. Cała trójka reprezentuje barwy KU AZS UE Wrocław. Dolny Śląsk reprezentował także młody tenisista Granitu Strzelin Kacper Głazowski. Nasz zawodnik zdobył cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości. Głazowski mierzył się ze starszymi i wyżej notowanymi rywalami. W fazie grupowej kwalifikacji Kacper odniósł komplet, dwóch zwycięstw.
Tekst ukazał się w nr 6 (1094) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.