Niedawno zespoły piłkarskie z powiatu strzelińskiego rozegrały kolejne mecze sparingowe w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Rozgrywki wystartują już w połowie marca.
W sobotę, 26 lutego Strzelinianka towarzysko rywalizowała z występującym w czwartej lidze Skalnikiem Gracze. Rywale wygrali 5:2, a bramki dla strzelińskiej ekipy zdobyli Bartosz Korgul oraz Kamil Wójcik. Strzelinianka testuje ofensywnego zawodnika z Ukrainy, który na murawie wyróżniał się pod względem wyszkolenia technicznego. Jeszcze nie zapadła decyzja o jego transferze. W sparingu zagrał także inny obywatel Ukrainy, który już jesienią reprezentował Strzeliniankę - Vitalii Dieiev. Jego rodzina jest bezpieczna w Polsce. Do Strzelina nie dołączy nowy golkiper, który testowany był we wcześniejszych grach kontrolnych. W zespole udało się zatrzymać wszystkich, kluczowych zawodników z Radosławem Grzywniakiem na czele. Wiosną w Strzeliniance zabraknie jedynie Ukraińca Oleksandra Komanovskyiego, który planuje przerwę od futbolu. Ten piłkarz także znajduje się w Polsce. W ramach przygotowań do rundy wiosennej piłkarze Strzelinianki trenowali także boks w klubie MD Boxing Club Strzelin.
Tekst ukazał się w nr 9 (1097) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: Strzelinianka testuje gracza z Ukrainy
Cytuję cześ:
Kiedy Liga Mistrzów???

mistrz bochnak stoi w blokach startowych, mistrz starościna ma gotowe wnioski na listy poselskie, tylko datę wpisać, mistrz pawnuk też zbiera asy do rękawa. liga mistrzów jakoś za dwa lata.

tymczasem ma mają miejsce mistrzostwa sabotażu. unia wstrzymuje polsce 770 miliardów pomocy pocovidowej za to że polska trzyma sie prawa i tak jak hiszpania czy niemcy - politycy bedą wybierać sędziów. unia wbrew traktatom unijnym mówi - że 20 państw unijnych przegłosowało że traktary unijne są mniej ważne niż ich głosowanie i polska pieniędzy nie dostanie a składki do unii płacić musi. w głosowaniu unijnym za wstrzymanie pieniędzy dla polski głosował premier tusk premier buzek jarosław kalinowski i premier miller. jakiś ziobro , który gdyby grzywke na lewo zaczesał to byłby zioblerem ma własne ambicje i dla własnych ambicji mówiąc że działa w interesie polski to on a samorząd sędziów tym sędziom pracowników będzie wybierał.
jak niemcy mają polsce dać kilka bilionów euro za reparacje wojenne to prawa należy się trzymać. jakiś bierut chłopek po 4 klasach dostał od stalina rozkaz zrzeczenia sie reparacji i niemcy mówią. ordnung muss sein. podpisane i my niemcy jesteśmy legalistami.
jak jakieś państwa przegłosują że fundamenty unii są mniej ważne bo chodzi o polskę to niemcy mówią, aaaaaa co tam konstutucja unii, nieważne. pieniędzy nie damy. ordnung muss sein. geszeft jest geszeft a ziobler ma ode mnie maść na porost wąsów.
2022-03-11 14:45 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 0 cześ
RE: Strzelinianka testuje gracza z Ukrainy
Kiedy Liga Mistrzów???
2022-03-11 14:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.