Zwycięstwem Liliany Przybył (KU AZS UE Wrocław) i Stanisława Wnęka (TKS Granit Strzelin) zakończył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym, który rozegrano 20 lutego w Miękini. W zawodach wystartowało 30 dziewcząt i 45 chłopców.
W kategorii juniorek Martyna Mikołajczyk ze Strzelina była piętnasta. Wśród juniorów bezkonkurencyjny był gracz Granitu Stanisław Wnęk. Nasz zawodnik w fazie grupowej pokonał swojego klubowego kolegę Tobiasza Skrzydłowskiego. Stanisław w całym turnieju przegrał zaledwie jednego seta! Bardzo dobrze spisał się także jego pięć lat młodszy brat Krzysztof, który rywalizował z dużo starszymi rywalami i ostatecznie zajął szóstą lokatę. Tobiasz Skrzydłowski zakończył turniej na pozycji 29-32.
Anna Wnęk na drugim miejscu Grand Prix Polski
Tekst ukazał się w nr 9 (1097) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.