W przerwie zimowej kluby z powiatu strzelińskiego, występujące w gr. IV klasy A, dokonały kosmetycznych zmian w swoich kadrach.
Nowym trenerem Ogniska Przeworno został Tomasz Mak, który zastąpił Piotra Kocha. Klub przedłużył także wypożyczenie Bartłomieja Pogody ze Zrywu Chociwel. Z Victorii Dębowiec do Ogniska wrócili Przemysław Góral i Artur Lorens. Doświadczeni piłkarze mają pomóc w walce o pozostanie w lidze. Do zmiany szkoleniowca doszło także w Ludowie Śląskim, gdzie grającym trenerem został Daniel Kożuchowski. Klub opuścił szybki napastnik Tobiasz Kurowski, który wrócił do Zrywu Chociwel. Do zespołu z gminy Borów dołączył doświadczony obrońca Henryk Furman. Piłkarz ostatnio reprezentował Koronę Pęcz-Szczawin, a wcześniej był podstawowym graczem Olimpii Podgaj. Wszystkich kluczowych graczy zachowała Strzelinianka. Klub dopina transfer piłkarza z Ukrainy Volodymyra Pasichnyka. Piłkarz kilka miesięcy temu trafił do Polski. W strzelińskim zespole nadal występować będzie Vitalii Dieiev. Dzięki zmianom, wprowadzonym przez Polski Związek Piłki Nożnej, piłkarze z Ukrainy nie będą wliczani do limitu obcokrajowców spoza Unii Europejskiej. Oznacza to, że Volodymyr oraz Vitalii będą mogli razem występować w pierwszym składzie. Wiosną w Strzeliniance nie będzie grać Oleksandr Komanovskyi, który robi sobie przerwę od futbolu.
Tekst ukazał się w nr 11 (1099) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

cześ Permalink1 0 cześ
RE: Podsumowanie okienka transferowego w klasie A
Dlaczego nie podajecie kwoty tych transferów? Przecież to najważniejsza informacja!
2022-03-31 14:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.