Ośmioro dolnośląskich weteranów stanęło na podium podczas rozegranego w Międzyzdrojach 9. Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Rywalizacja odbyła się w dniach 14-15 maja.
Strzelińska trenerka Anna Wnęk była bezkonkurencyjna w kategorii K40. W Międzyzdrojach rywalizował także tenisista Granitu Zbigniew Sobków. Nasz zawodnik zajął miejsce w przedziale 13-16 w kategorii M50. W niedzielę, 15 maja, w hali im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Po dwa możliwe do zdobycia tytuły mistrzowskie sięgnęli najwyżej sklasyfikowani na listach startowych – Anna Ulatowska i Krzysztof Wnęk ze Strzelina. Krzysztof jest synem Anny, która była najlepsza podczas Grand Prix w Międzyzdrojach. Wnęk był najlepszy w singlu, a na miejscu 9-16 sklasyfikowany został Michał Nowakowski z Granitu. W grze indywidualnej młodziczek pozycję 7-8 wywalczyły strzelińskie pingpongistki Julia Zalewska oraz Alicja Witkowska. W grze podwójnej młodzików Krzysztof Wnęk stworzył parę z Dawidem Staniowskim z Odry Głoska. Drużyna wywalczyła złoty medal. Strzelińskie tenisistki zajęły miejsce w przedziale 5-8. Julia Zalewska rywalizowała w parze z Alicją Witkowską. Krzysztof Wnęk reprezentować będzie Dolny Śląsk podczas mistrzostw Polski. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Komentarze   

spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Mama wygrała Grand Prix, a syn mistrzowski tytuł
średnia wieku polki to 82 lata a kobieta 40to letnia od weteranów jest wyzywana. ciekawi mnie czy ona syna wychowała czy wytresowała jak to sportowcy mają w zwyczaju
2022-06-03 18:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.