Nasze zawodniczki często stawały na podium
Karatecy z Borowa wzięli udział w IV Międzynarodowym Pucharze Beskidów „Kyokushin Cup” w Bielsku-Białej. Do rywalizacji przystąpiło 255 zawodników z 18 klubów z Polski, Czech oraz Ukrainy.
Fight Club Lubawka/Borów zdobył łącznie osiemnaście medali i uplasował się na świetnej, trzeciej pozycji w klasyfikacji drużynowej. Reprezentanci Borowa wrócili do domów z pełnym workiem medali. Dwa złote medale wywalczyła Amelia Jadżyn, a dwukrotnie na drugim stopniu podium stawała Alicja Chrzan. Z brązowymi medalami wróciły Amelia Kazuro oraz Sylwia Majchrzycka. Tuż za podium uplasowała się Lena Szlachta. Serdecznie gratulujemy!
Zawodniczki z Borowa wróciły z zawodów z pucharami
Reprezentantki Borowa w Bielsku-Białej

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Multimedalistki z Borowa
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
to na pewno podopieczni zenka. zenek od 40tu lat co pół roku organizuje sekcje karate sekcje jeździecką i sekcję strzelecką.
Zenka to ja znam tylko Martyniuka, ale jak do tego doszło, nie wiem :D
tak tak. zenek martyniuk. disco z pola. doszło do tego w ten sposób że jesteś umysłową regresją rodzaju ludzkiego podobnie jat tamten plasający w rytm tandety pederasta. umps umps umos bratnie dusze.
Ty to pewnie słuchasz tylko radia ma ryja :D
nie słucham radia. radia już nie ma. była radiowa trójka ale polityczni tryglodyci i plastikowa pani prezes ją zniszczyli bardziej niż wojna atomowa.

0
Gravatar
cześ
RE: Multimedalistki z Borowa
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
to na pewno podopieczni zenka. zenek od 40tu lat co pół roku organizuje sekcje karate sekcje jeździecką i sekcję strzelecką.
Zenka to ja znam tylko Martyniuka, ale jak do tego doszło, nie wiem :D
tak tak. zenek martyniuk. disco z pola. doszło do tego w ten sposób że jesteś umysłową regresją rodzaju ludzkiego podobnie jat tamten plasający w rytm tandety pederasta. umps umps umos bratnie dusze.
Ty to pewnie słuchasz tylko radia ma ryja :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Multimedalistki z Borowa
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
to na pewno podopieczni zenka. zenek od 40tu lat co pół roku organizuje sekcje karate sekcje jeździecką i sekcję strzelecką.
Zenka to ja znam tylko Martyniuka, ale jak do tego doszło, nie wiem :D
tak tak. zenek martyniuk. disco z pola. doszło do tego w ten sposób że jesteś umysłową regresją rodzaju ludzkiego podobnie jat tamten plasający w rytm tandety pederasta. umps umps umos bratnie dusze.

0
Gravatar
cześ
RE: Multimedalistki z Borowa
spajker. powiedziała :
to na pewno podopieczni zenka. zenek od 40tu lat co pół roku organizuje sekcje karate sekcje jeździecką i sekcję strzelecką.
Zenka to ja znam tylko Martyniuka, ale jak do tego doszło, nie wiem :D

0
Gravatar
Romek
Zdziwiony
Oczywiście gratulacje serdeczne dla dziewczynek. Aż strach będzie zaprosić je na randkę .Szkoda że gazeta tak mało pisze o innych sukcesach dzieci z gminy BORÓW a tam w Zielenicach jest uczeń który po raz drugi został laureatem w konkursie Zdolny ŚLĄZAK z geografii -warto napisać parę słów o nim może zachęciłoby to dzieciaki do nauki .
0
Gravatar
spajker.
RE: Multimedalistki z Borowa
to na pewno podopieczni zenka. zenek od 40tu lat co pół roku organizuje sekcje karate sekcje jeździecką i sekcję strzelecką.
0

Przeczytaj również