Doświadczony bramkarz Mariusz Bołdyn to postać doskonale znana kibicom z powiatu strzelińskiego. Reprezentował barwy Strzelinianki Strzelin, która pod wodzą trenera Piotra Bolkowskiego walczyła o czołowe lokaty w IV lidze.
Następnie przez pół sezonu strzegł bramki Gromnika Kuropatnik, co wpłynęło pozytywnie na jakość gry w defensywie w klubie spod Strzelina. Później Mariusz sprawował funkcję trenera bramkarzy w III - ligowym KP Brzeg Dolny, ale po odejściu stamtąd, wspomnianego wcześniej, Bolkowskiego również zmienił barwy klubowe. Jego nowym pracodawcą okazał się zespół, który gra na co dzień w I lidze, a mianowicie Chrobry Głogów. Bołdyn ma doświadczenie trenerskie, które nabywał na wielu kursach i stażach w klubach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W czerwcu zamienił Chrobrego na wrocławski Śląsk i pracować będzie z golkiperami z Ekstraklasy.
Na ten temat pisaliśmy w 24 (1112) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

cześ Permalink1 0 cześ
RE: Były bramkarz Strzelinianki w Śląsku!
ŚLĄSK WROCŁAW TO BĘDZIE MISTRZ POLSKI SEZONU 2022/2023 !!! ŚLĄSK GRAĆ - KUWA MAĆ!!!
2022-07-04 11:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.