Jedynym zespołem seniorskim z powiatu strzelińskiego, który w sezonie 2022/2023 występować będzie w piłkarskiej klasie okręgowej, jest Strzelinianka.

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej podał już składy grup klas A i B. W grupach doszło do przetasowań. Zespoły z naszego regionu, które walczyć będą o mistrzostwo klasy A, ponownie grać będą w grupie czwartej. Powiat strzeliński reprezentować będą: Ludów Śląski, Ślęza Borów, FMS Feniks Strzelin, Korona Pęcz-Szczawin, Świteź Wiązów oraz beniaminek z Jegłowej. Kwarcyt wywalczył mistrzostwo gr. VI klasy B. Nasi reprezentanci rywalizować będą z następującymi klubami: Burzą Bystrzyca, Wichrem Domasław, Polonią Jaszowice, Nefrytem Jordanów Śląski, Polonią Jaksonów, Sokółem II Marcinkowice, Energetykiem Siechnice, Kolektyw Radwanice, KS Żórawina oraz Rapidem Domaniów.
Na ten temat pisaliśmy w 27 (1115) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

cześ Permalink1 0 cześ
RE: Znamy składy grup w niższych ligach
STRZELINIANKA do Ligi Mistrzów!!!
2022-08-10 11:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.