Pamiątkowe zdjęcie organizatorów pikniku
W sobotę, 20 sierpnia, w Strzelinie odbył się piknik charytatywny. Grupa przyjaciół zorganizowała duże wydarzenie, żeby zebrać pieniądze na leczenie swojego przyjaciela ze Strzelina - Roberta. Najpierw odbyły się turnieje charytatywne w Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie, a później w Parku Jordanowskim odbyła się rodzinna zabawa. Najmłodsi korzystali z dmuchanych zamków, fotobudki, spotkania z Myszką Miki i różnych animacji. Z uczestnikami spotkali się także strażacy ze Strzelina.

Przygotowano stoiska gastronomiczne oraz lody. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Odbyły się także liczne licytacje. Wylicytować można było m.in.: lot małym samolotem, koszulki z autografami piłkarzy Śląska Wrocław, Lechii Gdańsk czy Widzewa Łódź. Hitem licytacji okazała się koszulka z autografem reprezentanta Polski w piłce siatkowej Bartosza Kurka. Zwycięzca licytacji nabył trykot za 1300zł. Wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostaną na leczenie mieszkańca Strzelina. Tylko podczas festynu udało się zebrać ponad 40 tys. złotych! Cały czas wpływają pieniądze na specjalnie przygotowane subkonto dla Roberta (65 9588 0004 0000 3841 2000 0040). Razem z pieniędzmi z festynu zebrano już blisko 60 tys. zł!

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy odwiedzili pikniki i włączyli się w jego organizację.
Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu. Dlatego też organizatorzy Pikniku Charytatywnego dla Przyjaciela pragną za pośrednictwem gazety „Słowo Regionu” serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia, a także materialnie wsparli proces leczenia mieszkańca Strzelina.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców i sponsorów za udzielone wsparcie finansowe. Byli to: Abc Centrum Narzędziowe Adam Bobik, Aeroklub, Jelenia Góra, Alior Bank, Animatorzy dziecięcy, Aqua Park Strzelin, As Firma Remontowo-Budowlana Piotr Przypadło, ASG Robert Jagiełło, Auto Centrum Krzysztof Matusiewicz, Bar Mustang, Brembo Polska, Colway Mariola Rymarczyk, DJ Franek, Drogeria Laboo Małgorzata Matusiewicz, Firma kamieniarsko-brukarska Zbigniew Kawończyk, Fotobudka Ewa Łabowska, Gospoda „Pod Lipką”, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie, Gospodarstwo rolne Nowak, Green Grain Logistics Sp. z o.o., Hajlabajla - Spotkanie z alpakami, Hurtownia Lemar, Damian Sziller, Hurtownia Vika Wiśniewscy, IMD Opoń, Jubiler Impres Andrzej Komorowski, Kamila Głogosz, Karol Adler FH Kobylin, Komenda Powiatowej Straży Pożarnej, Kosmetologia Estetyczna Paulina Krężałek, Krzysztof Stępień - ratownik medyczny, Kwiaciarnia Florian, Kwiaciarnia Lotos, KWS Lochow Polska, Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Strzelinie, Lody Tony, Lody Wojciech Buk, Lodziarna Zimny Drań, Lodziarnia Poczuj Miętę, Lot motolotnią Janusz Kawałek, Lot motolotnią Mariusz Leszczyński, Lot motolotnią Piotr Nowakowski, Lot motolotnią Taduesz Leszczyński, Lot samolotem Krystian Wojewoda, Magdalena i Łukasz Kanonowicz, Małgorzata i Dariusz Lis, Mariusz Kaczor Jubiler Gold Max, McCain Poland, Michał Bieniek, Monika i Tomasz Duszyńscy, Monika Morawiec, My Moment Paulina Kot, NGK NTK, Ogrody działkowe Kolejarz, Okulary Optyk Monex, Open Doors Szkoła Języków Obcych Fidelis Oko, PHU Marbud Marek Pytka, Piekarnia Jędruś Łojowice, Pizzeria Kotłownia, Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie, Przedszkole Wyspa Bergamuta, PSB Mrówka Osińscy, Strzelin, Radosław Kwiatkowski, Rehabilitacja Sanus W. Pawliszak, restauracja Biesiadowo, Salon fryzjerski Paulina, Salon kosmetyczny Magma Beuty, Salon meblowy Tomuś, SCS-E, Skep rowerowy Korba, Sklep „Arkadio „, Sklep Franek E.M. Józefowscy, Sklep spożywczy Daniel i Grzegorz Hercuń, Sklep spożywczy Komal Ewa Lejczak, Sklep warzywny U Dorotki, Sklep wędkarski Max, Sołectwo Gęsiniec, Sołectwo Ludów Śląski, Starostwo Powiatowe w Strzelinie, Stomatologia Marta Dubaniowska, Südzucker Polska S.A, Swojskie wędliny Grzegorz Ciuła, Tarczyński S.A., Trzebnica, Tomasz Niemiec, Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie, Usługi budowlane Arko Arkadiusz Konsencjusz, WKS Śląsk Wrocław, Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Kazimierz Mordko, Zakład Karny w Strzelinie.
Przygotowano charytatywne turnieje sportowe
Dziękujemy młodym piłkarzom Strzelinianki, Fundacji Młodzi Sportowcy, Sparty Ziębice oraz siatkarzom za udział w turniejach. Słowa wdzięczności kierujemy do panów: Piotra Charęzy, Dominika Szaniawskiego i Dawida Rydzewskiego. Podziękowania niech przyjmą również wszyscy, którzy w tym dniu przyszli do Parku Jordanowskiego na piknik rodzinny i odwiedzili stoiska gastronomiczne, brali udział w loterii fantowej oraz wzięli udział w licytacji.
Ponadto z całego serca dziękujemy Radziowi Kwiatkowskiemu, który zajął się profesjonalnie konferansjerką. Poprowadził całe wydarzenie wraz z licytacjami. Dziękując jeszcze raz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze przedsięwzięcie, łączymy pozdrowienia i wyrazy szacunku oraz oświadczamy, iż „nie składamy broni”- będziemy podejmować działania, mające na celu dalsze pozyskiwanie środków. Przypominamy, że nadal można dokonywać wpłat na subkonto fundacji: 65 9588 0004 0000 3841 2000 0040.
Robercie-nasz Przyjacielu, nie jesteś sam! Wspieramy Cię także modlitwą! Żonie i dzieciom życzymy w codziennych zmaganiach przede wszystkim siły i wytrwałości.

Z wyrazami szacunku, uznania i wdzięczności,
Zespół organizacyjny pikniku, Fundacja Młodzi Sportowcy, Przyjaciele


Swoje podziękowania do naszej redakcji przesłał także Robert, dla którego zorganizowano piknik:
„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” - tym przysłowiem chciałbym zacząć moje podziękowania za wszystkie podjęte inicjatywy pomocy w tych trudnych chwilach. Dziękuję przede wszystkim organizatorom i inicjatorom „Pikniku dla przyjaciela”. Podziwiam Was za Waszą kreatywność i zaangażowanie, za poświęcony czas. Jestem wdzięczny uczestnikom tego wydarzenia oraz każdemu, kto włączył się tę piękną inicjatywę. Jestem wdzięczny za Waszą otwartość i hojność. Mam nadzieję, że pieniądze, które zostały zebrane, ułatwią mi powrót do zdrowia, pokryją koszty leczenia. Łzy napływają mi do oczu, gdy słyszę ilu ludzi się za mnie modli. Dziękuję za zamówione msze święte, nie tylko w naszym kościele, ale również w innych parafiach. Jestem pod wrażeniem zaangażowania. Jest to dla mnie bardzo ważne. Wiem, jak ciężko jest mojej rodzinie, zwłaszcza tej najbliższej, dlatego jestem wdzięczny za każde dobre słowo oraz wsparcie duchowe. Słowa pisane na papierze nie są w stanie wyrazić tego co czuję, jesteście wspaniali!
Dziękuję!
Robert z rodziną

Na ten temat pisaliśmy w 35 (1123) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Piknik dla Przyjaciela – podziękowania
spajker. powiedziała :
prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie?prawdziwych przyjaciół poznaje sie w rozumie.na liście sponsdorów kosztów leczenia był grzesiek bolek ela ala dominik fabryka papryka stomatolog rentgenolog i sportowcy, którzy ofiarowali na licytacje swoje przepocone podkoszulki z autografem. podziekowania dla nich. to prawdziwy herozim np ze strony roberta lewandowskiego, który zarabiając milion euro dziennie daje na cele charytatywne swoj przepocony podkoszulek z autografem czyli równowartość zeta.sponsorami leczenia tego człowieka jest 30 milionów polaków, którzy obowiązkowo płacą składkę zdrowotną i ze służby zdrowia raczej nie korzystają. prawdziwymi bohaterami sa też lekarze z penssjami 50 000 eta co mc , którzy jadąc swoim porsche chayenne parkowanym na terenie szpitala w strzelinie nawet nie pomachali ręką w kierunku parku jordanowskiego. aż łzy mi się ciną do oczu. mój zasób przekleństw to za mało aby oddać moje uczuci w obliczu takiej odrażającej i perwersyjnej hipokryzji.kilkadziesiąt osób i firm zebrało 40 tysia. wystarczy na jednorazową łapówę dla lekarza albo na połowę jego pensji.kowalski płącący składki zdrowotne od 40tu lat a ze służby zdroia nie korzysta nie jest wymieniony na liście ludzi zacnych. gdyby dał swoje przepocone trampki na licytację albo gdyby poskakał na dmuchanym zamku to nazwisko kowalski było by znane.
To jest miś na miarę naszych możliwości :lol

0
Gravatar
spajker.
RE: Piknik dla Przyjaciela – podziękowania
prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie?prawdziwych przyjaciół poznaje sie w rozumie.na liście sponsdorów kosztów leczenia był grzesiek bolek ela ala dominik fabryka papryka stomatolog rentgenolog i sportowcy, którzy ofiarowali na licytacje swoje przepocone podkoszulki z autografem. podziekowania dla nich. to prawdziwy herozim np ze strony roberta lewandowskiego, który zarabiając milion euro dziennie daje na cele charytatywne swoj przepocony podkoszulek z autografem czyli równowarto ść zeta.sponsorami leczenia tego człowieka jest 30 milionów polaków, którzy obowiązkowo płacą składkę zdrowotną i ze służby zdrowia raczej nie korzystają. prawdziwymi bohaterami sa też lekarze z penssjami 50 000 eta co mc , którzy jadąc swoim porsche chayenne parkowanym na terenie szpitala w strzelinie nawet nie pomachali ręką w kierunku parku jordanowskiego. aż łzy mi się ciną do oczu. mój zasób przekleństw to za mało aby oddać moje uczuci w obliczu takiej odrażającej i perwersyjnej hipokryzji.kilkadziesiąt osób i firm zebrało 40 tysia. wystarczy na jednorazową łapówę dla lekarza albo na połowę jego pensji.kowalski płącący składki zdrowotne od 40tu lat a ze służby zdroia nie korzysta nie jest wymieniony na liście ludzi zacnych. gdyby dał swoje przepocone trampki na licytację albo gdyby poskakał na dmuchanym zamku to nazwisko kowalski było by znane.
0

Przeczytaj również