Tenisiści stołowi Granitu Strzelin świetnie rozpoczęli rozgrywki ligowe w sezonie 2022/2023. Pierwszy zespół, który występuje w trzeciej lidze, wygrał wszystkie dotychczasowe pojedynki! 6 października Granit rozgromił na wyjeździe zespół rezerw z Jelcza-Laskowic 10:0!
Komplet punktów wywalczyli: Zbigniew Sobków, Cezary Pudlis, Anna Bednarska-Wnęk oraz Paweł Borszowski. Zaledwie cztery dni wcześniej nasz zespół pokonał 10:8 Impuls Kłodzko. W końcówce pojedynku rywale prowadzili 8:7, ale doświadczeni gracze ze Strzelina zdołali odwrócić losy starcia. Strzelin przegrał oba starcia deblowe. Drużynę do wygranej poprowadzili Anna Bednarska-Wnęk oraz Zbigniew Sobków, którzy wygrali po trzy mecze indywidualne. Po dwa punkty dołożyli Paweł Borszowski i Cezary Pudlis. Komplet zwycięstw na swoim koncie ma także Granit III Strzelin, który jest liderem szóstej ligi tenisa stołowego. 8 października młodzi, strzelińscy tenisiści na wyjeździe mierzyli się z Radunią II Tąpadła. Mecz zakończył się zwycięstwem Granitu 10:0!
Na ten temat pisaliśmy w nr 40 (1128) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.