W Lubinie odbyła się gala bokserska Polsat Boxing Promotions 12. W jednej z walk boksu olimpijskiego wystąpił Mike Drużga ze Strzelina. Strzeliński pięściarz pojechał do Lubinia tuż po wywalczeniu Pucharu Polski.
Drużga w tym roku dołączył do grupy promotorskiej Polsat Boxing Promotions i wystąpił już podczas gal w Łodzi i Warszawie. Do Lubinia Drużdze pojechała kibicować także grupa sympatyków ze Strzelina. Nasz pięściarz skrzyżował rękawice z mistrzem Słowacji Tomasem Farkasem. W narożniku strzelińskiego pięściarza tradycyjnie pojawił się jego ojciec i założyciel klubu MD Boxing Strzelin – Marcin Drużga. Mike od samego początku narzucił swój styl boksowania. Był szybszy, często trafiał rywala i nie dał sobie zrobić w ringu krzywdy. Już po pierwszych ciosach Drużga rozbił nos przeciwnikowi. Mike przedstawił kibicom kilka efektownych kombinacji ciosów. Podobać mogła się także jego praca na nogach. Sędzia już w pierwszej rundzie powinna liczyć Słowaka, ale rywal wytrwał do gongu.
Na ten temat pisaliśmy w 44 (1132) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.