W dniach 11-13 listopada w Gnieźnie odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu jitsu GI. Strzeliński klub BOI TEAM reprezentował Paweł Pukalski-Pukała.
Nasz zawodnik startował w trzech kategoriach. Paweł stanął na drugim miejscu podium w kategorii Adult GI (brązowe pasy, -94 kg). Pukalski-Pukała w ćwierćfinale wygrał przez poddanie, a w półfinale pokonał rywala przez decyzję sędziów. Niestety, w finale musiał uznać wyższość przeciwnika i odebrał srebrny medal. W kategorii brązowych pasów open Paweł przegrał na punkty już w pierwszej rundzie, ale jego rywal dotarł aż do finału. Pukalski-Pukała na pierwszej rundzie zakończył także udział w kategorii Masters II (brązowe pasy, 94 kg). Przypomnijmy, że kilka tygodni wcześniej Pukalski-Pukała stanął na podium mistrzostw Europy.
Na ten temat pisaliśmy w 46 (1134) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.