Niedawno doszło do kolejnych zmian personalnych w klubie Tygrysy Strzelin. Już wcześniej informowaliśmy, że z zespołem pożegnał się trener Piotr Borkowski. Teraz funkcję pierwszego szkoleniowca pełni Weronika Charęza, którą wspiera Mateusz Synówka.
 Kamil Gmyr opuścił Tygrysy StrzelinStrzeliński duet trenerski ma pomóc Tygrysom w utrzymaniu w drugiej lidze. Strzelin opuścił także rozgrywający Tymoteusz Gajek. Aktualnie na tej pozycji występuje Patryk Noworolski, ale działacze już szukają wzmocnień. Prowadzono rozmowy z Mateuszem Kamińskim, który był kapitanem Tygrysów w poprzednim sezonie. Popularny „Kamyk” najprawdopodobniej jednak nie wróci do Strzelina. Tygrysy opuścił także kapitan Kamil Gmyr, który w lecie dołączył do strzelińskiej ekipy z Kamiennej Góry. Teraz funkcję kapitana pełni jeden z liderów drużyny, Paweł Włodek. To siatkarz, który w dużej mierze przyczynił się do awansu do drugiej ligi. Wkrótce działacze powinni zaprezentować nowych zawodników, którzy wzmocnią strzeliński klub. Do gry po kontuzji wrócił Beniamin Budzich.
Na ten temat pisaliśmy w 48 (1136) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.