Paweł Włodek jest kapitanem i liderem Tygrysów
Tygrysy Strzelin w sezonie 2022/2023 rywalizują w drugiej lidze piłki siatkowej mężczyzn. Zespół zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, ale ambitnie walczy w każdym pojedynku. Kapitanem zespołu jest 25-letni Paweł Włodek z Biskupic Oławskich. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w Oławie, a później występował w trzeciej lidze w Jelczu-Laskowicach oraz na drugoligowych parkietach z klubem z Opola. Jego największym sukcesem jest zdobycie Akademickiego Wicemistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Uczelni Technicznych. Drugi sezon reprezentuje Tygrysy. Był jednym z architektów historycznego awansu do drugiej ligi. Specjalnie dla Czytelników Słowa Regionu Paweł Włodek podsumował pierwszą część rozgrywek.

Jak trafiłeś do Tygrysów?
- Do Strzelina trafiłem po rozpadzie klubu z Opola. Zadzwonił do mnie były trener Piotr Borkowski, a później rozmawiałem z prezesem Piotrem Charęzą. Długo się nie zastanawiałem i powiedziałem, że chętnie dołączę do drużyny.

W roku 2022 wywalczyliście historyczny awans do drugiej ligi, ale aktualnie zajmujecie ostatnie miejsce w tabeli. Czy to był dobry rok dla Ciebie i zespołu?
- Rok 2022 dla naszej drużyny był słodko-gorzki. Z jednej strony udało nam się w pierwszej części roku wywalczyć awans, a z drugiej mamy aktualnie tylko jedno zwycięstwo na koncie. Dla mnie indywidualnie to nie był zbyt dobry rok od strony sportowej. Nie jestem zadowolony ze swojej gry na początku sezonu. Czuję, że mógłbym dać drużynie więcej. Wszystko jednak przede mną i mam nadzieję, że w roku 2023 więcej pomogę kolegom.
Na ten temat pisaliśmy w 1 (1139) wydaniu papierowym Słowa Regionu.  Cały wywiad przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również