Strzelińska piłkarka Katarzyna Musiałowska otrzymała kolejne powołanie do kadry Polski do lat 16. Zawodniczka obecnie reprezentuje młodzieżowe drużyny Śląska Wrocław.
Trener Marcin Kasprowicz powołał dwadzieścia zawodniczek do reprezentacji Polski U-16 na turniej towarzyski UEFA Development, który odbędzie się w dniach 25 stycznia – 1 lutego w Portugalii. Biało-czerwone spotkają się na zgrupowaniu 23 stycznia w Krakowie. Do kadry powołano trzy piłkarki wrocławskiego Śląska, w tym Katarzynę. Powołanie otrzymała także Aisha Nsangou ze znanego angielskiego klubu Liverpool FC. W ramach turnieju Polki rozegrają trzy spotkania – z reprezentacją Lichtensteinu (26 stycznia), z reprezentacją Portugalii (28 stycznia) oraz z reprezentacją Szkocji (31 stycznia). Cieszymy się, że zawodniczka z naszego powiatu znów będzie miała okazję reprezentować Polskę.
Na ten temat pisaliśmy w 2 (1140) wydaniu papierowym Słowa Regionu.  Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.