Michał Masłowski ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
Wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski rozstał się z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. 33-letni pomocnik ze Strzelina wkrótce powinien znaleźć nowego pracodawcę.
W Zagłębiu Michał Masłowski zadebiutował 13 marca 2021 w przegranym 0:2 meczu z Odrą Opole. 30 maja 2021 w wyjazdowym meczu w Niepołomicach pomocnik ze Strzelina doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry ma aż do końca roku. W ciągu dwóch lat spędzonych w Sosnowcu Masłowski wystąpił w 39 meczach (37 w I lidze i 2 w Pucharze Polski) i strzelił 3 gole (wszystkie w lidze). Urodzony w Strzelinie pomocnik w swojej karierze reprezentował barwy takich ekip jak Zawisza Bydgoszcz, Legia Warszawa, Piast Gliwice oraz HNK Gorica. Ponadto ma on na swoim koncie trzy występy w dorosłej reprezentacji Polski.
Na ten temat pisaliśmy w 3 (1141) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Masłowski odszedł z Zagłębia
3 występy w dorosłej reprezentacji Polski??? Dziwne, oglądałem wszystkie mecze i jakoś go nie kojarzę :-?
0

Przeczytaj również