Radosław Grzywniak to aktualnie najlepszy strzelec czwartej ligi. Jesienią 30-letni napastnik strzelił dla czwartoligowca z Bielawy 13 goli. Teraz zawodnik zdecydował się zmienić barwy klubowe.
Od rundy wiosennej Grzywniak strzelać będzie gole dla ligowego rywala Bielawianki – Orła Ząbkowice Śląskie. Transferem Radosława zainteresowana była też m.in. Strzelinianka. Grzywniak w sezonie 2021/22 w barwach klubu ze Strzelina zdobył 48 goli w 25 meczach, a sezon wcześniej 27 goli w 25 meczach dla występującej w klasie okręgowej Baryczy Sułów. Radek był jednym z architektów awansu Strzelinianki do „okręgówki”. W czwartej lidze grać będzie także wychowanek Strzelinianki Damian Szydziak, który zimą przeniósł się do Polonii Świdnica. Zawodnikom życzymy powodzenia w nowych barwach klubowych!
Na ten temat pisaliśmy w 10 (1148) wydaniu papierowym Słowa Regionu.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.