Reprezentanci Swim Dream Team Strzelin
W Ząbkowickim Słonecznym Parku Wodnym odbył się 1. Nocny Maraton Pływacki. Uczestnicy mieli cztery godziny na przepłynięcie jak najdłuższego dystansu na krytym, dwudziestopięciometrowym basenie.
Mieszko Palmi-Kukiełko zajął pierwsze miejsceDo udziału w tych długodystansowych zawodach pływackich zgłosili się: pływacy amatorzy, triathloniści, osoby uprawiające swimrun, jak i wszyscy miłośnicy pływania. Do Ząbkowic Śląskich pojechała także licznie reprezentacja Swim Dream Team ze Strzelina. Strzelińscy pływacy stanowili blisko jedną trzecią wszystkich uczestników zawodów w Ząbkowicach Śląskich. Dodatkowo najlepszy okazał się Mieszko Palmi-Kukiełko ze Swim Dream Team Strzelin. Strzeliński pływak przepłynął w cztery godziny 16 kilometrów i 600 metrów! Odebrał zasłużony puchar za pierwsze miejsce. Pozostałe wyniki pływaków Swim Dream Team Strzelin: Wojciech Mroczko 10150 m, Aleksandra Kaczmarek 9000 m, Łukasz Cygal 8250 m, Diana Palmi-Kukiełko 7500 m, Krzysztof Kaczmarek 7500 m, Zbigniew Woszczak 6850 m, Szczepan Lesiński 6550 m, Anna Wiatrowska 5200 m. Serdecznie gratulujemy!
Pamiątkowe zdjęcie uczestników maratonu
Na ten temat pisaliśmy w 14 (1152) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Nocny sukces pływaków ze Strzelina
wcięło mój wpis. tłumaczyłem tylko różnice pomiędzy grzybem strawnym a niestrawnym. tłumaczyłem tylko zasady budowania monarchii. tłumaczyłem tylko jedną z zasad działania narcysty.
0

Przeczytaj również