Maciej Cisek na trzecim miejscu podium
Niedawno odbył się turniej łuczniczy z okazji 782. rocznicy bitwy pod Legnicą. Do rywalizacji przystąpili młodzi łucznicy z sekcji Granit, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym.
W Legnicy Maciej Cisek zajął trzecie miejsce wśród juniorów. Brązowy medal odebrał także Wojciech Wojnarowski, który startował w kategorii Apacz. Strzelińska młodziczka Karina Stefanko była jedenasta. Wśród młodziczek młodszych tuż za podium uplasowała się Natasza Muraszew, a szósta była Maria Małyszek. Serdecznie gratulujemy!
Na ten temat pisaliśmy w 18 (1156) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również