Wiesław Grazdaj z trenerem Marcinem Drużgą
Strzeliński pięściarz Wiesław Grazdaj zaliczył udany debiut w Maxlidze (amatorskiej lidze bokserskiej) w Dzierżoniowie. Jego walka odbyła się 14 maja.
Wiesław rywalizował w kategorii superciężkiej (+100 kg). Zawodnik ze Strzelina pokonał rywala jednogłośną decyzją sędziów. Trener Marcin Drużga był zadowolony z postawy swojego podopiecznego, który górował nad rywalem w każdym elemencie pięściarskiego rzemiosła. Zwycięstwo było nagrodą za trzy miesiące ciężkich przygotowań. Grazdaj dotarł do półfinału Maxligi, który odbędzie się w dniach 27-28 maja w Dzierżoniowie. Jeśli Wiesław odniesie kolejne zwycięstwo, to stoczy finałową walkę 3 czerwca w Kątach Wrocławskich. Na tej samej gali zawodową walkę z Jakubem Sosińskim stoczy Mariusz Wach.
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również