Adam Andrusiak w przeszłości reprezentował Strzeliniankę
Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił nazwiska 26 zawodników powołanych na konsultację selekcyjną reprezentacji Dolnego Śląska na UEFA Regions Cup (Mistrzostwa Europy Amatorów).
Zgrupowanie rozpoczęło się 23 maja w Jeleniej Górze.

Na pierwszym zgrupowaniu w kwietniu w Świdnicy w gronie kandydatów do gry na Mistrzostwa Europy było 49 zawodników z 19 klubów IV ligi. W przeszłości puchar UEFA Regions Cup wygrał wychowanek Strzelinianki Arkadiusz Półchłopek. Na konsultacjach w Świdnicy był Radosław Grzywniak. To zawodnik, który przez wiele lat był liderem Olimpii Podgaj. Reprezentował także m.in. Strzeliniankę oraz Czarnych Kondratowice. Od rundy wiosennej jest graczem Orła Ząbkowice Śląskie. Grzywniak nie znalazł się jednak w ścisłej kadrze, która szlifować będzie formę przed Mistrzostwami Europy Amatorów. W reprezentacji znalazł się były piłkarz Strzelinianki Adam Andrusiak, który obecnie gra w Polonii Środa Śląska. Przypomnijmy, że turniej finałowy UEFA Regions Cup odbędzie się w dniach 9 – 17 czerwca w hiszpańskiej Galicji.
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również