Juniorzy Świtezi rywalizowali z Zenitem
Kolejne mecze w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały zespoły z powiatu strzelińskiego. 13 maja w klasie okręgowej juniorów starszych Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin zremisowała 2:2 z Sokołem Marcinkowice. FMS prowadził już 2:0 po golach Kewina Rabuszko.
W ostatnich minutach aż trzech piłkarzy Sokoła ukaranych zostało czerwonymi kartkami. Fundacja zajmuje ósme miejsce w tabeli. Juniorzy młodsi Młodzika Przeworno zapewnili sobie mistrzostwo czwartej ligi. W sobotę pokonali Polonię Bielany Wrocławskie. Rywale objęli prowadzenie już w 1. minucie. Do remisu po przerwie doprowadził Igor Burzawa. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 2:1 ustalił Antoni Warnieło. Dziesiąte miejsce w tabeli zajmują Czarni Kondratowice, którzy 12 maja rozgromili Dolpasz 9:2. Hat-tricka skompletował Oskar Sudaj. Po razie na listę strzelców wpisywali się Kryspin Buszczak, Kamil Urbaś, Michał Molenda, Łukasz Majewski, Karol Majewski oraz Jakub Wachowski. Piłkarze z Wiązowa przegrali 4:6 z ekipą z Międzyborza
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również