Zawodniczki z Borowa wzięły udział w Silesia Cup
Zawodnicy z Borowa wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Silesia Cup w Legnickim Polu. Nasz powiat reprezentowali: Lena Szlachta, Amelia Jadżyn, Amelia Kazuro oraz Antoni Sołtys.
Do rywalizacji przystąpiło ponad trzystu karateków z Polski, Czech oraz Ukrainy. Sędzią głównym zawodów był Shihan Mariusz Godoś (5 dan), prezes Polskiego Związku Karate Kontaktowego. Kolejny, udany występ zanotowała Lena Szlachta, która była bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej. Najpierw pokonała zawodniczkę z Opola, a w finale okazała się lepsza od rywalki z Lubawki. Zasłużenie stanęła na najwyższym stopniu podium. Dobrze zawody rozpoczął Antoni Sołtys. Karateka z Borowa na początek pokonał przeciwników z Kołobrzegu i Legnicy, ale w finale przegrał z rywalem z Czech. Ostatecznie Sołtys odebrał srebrny medal. Poza podium znalazła się Amelia Jadżyn. Zawodniczka przegrała pierwszy pojedynek z rywalką z Kamiennej Góry i zakończyła swój udział w zawodach. Amelia Kazuro zajęła trzecie miejsce.W klasyfikacji generalnej Fight Club Lubawka/Borów zajął pierwsze miejsce na 29 klubów biorących udział w turnieju. Karatecy z Borowa trenują na co dzień w Fight Club Lubawka-Borów w sali ZSP Borów. Ich trenerem jest Sensei Adam Kopeć.
Lena Szlachta na najwyższym stopniu podium
Antoni Sołtys był drugi
Amelia Kazuro na trzecim stopniu podium

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również