Artur Jakubiec (po prawej) jest trenerem strzelińskiego klubu karate Kyokushin
Młodzi zawodnicy strzelińskiego klubu karate Kyokushin 13 maja wzięli udział w pucharowych zawodach w miejscowości Boguszów-Gorce. Nasi reprezentanci wywalczyli aż dziesięć medali.
W kategorii Kata (techniki karate w układzie, forma „walki” z pozorowanym przeciwnikiem) złoty medal wywalczył Leo Kwiatek. Ze srebrnymi krążkami do Strzelina wrócili Samuel Mikłarz, Stanisław Drulis oraz Kazimierz Pobłocki. Na trzecim stopniu podium stanął Lucjan Foltyński. W kategorii Kumite (walka sportowa, walka z przeciwnikiem rzeczywistym) najlepszy był Samuel Mikłarz. Srebrne medale odebrali Leo Kwiatek, Kazimierz Pobłocki, Fabian Sioła oraz Lucjan Foltyński.
Na ten temat pisaliśmy w 21 (1159) wydaniu papierowym Słowa Regionu. 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również