Nowy sezon wystartuje w połowie sierpnia
Znamy ramowy terminarz rozgrywek piłkarskich na Dolnym Śląsku w sezonie 2023/24. Najszybciej wystartuje czwarta liga, ponieważ już w sobotę, 12 sierpnia.
W tych rozgrywkach nie będziemy oglądać ekip z powiatu strzelińskiego. Większość kolejnych lig zainauguruje rozgrywki we wtorek, 15 sierpnia. Runda jesienna zakończy się 26 listopada (IV liga), a w innych klasach tydzień wcześniej Pierwsza wiosenna kolejka zaplanowana jest na 9 marca (IV liga), a tydzień później zmagania zaczną inne klasy rozgrywkowe. Koniec sezonu odbędzie się 23 czerwca 2024. Wszystko wskazuje na to, że kluby piłkarskie z powiatu strzelińskiego rywalizować będą w klasach A i B. Aktualnie Strzelinianka walczy o utrzymanie w „okręgówce”. Klasa A i okręgowa w sezonie 2023/2024 wystartują 15 sierpnia. Tego dnia pierwsze mecze rozegrają szesnastozespołowe grupy klasy B. Pozostałe grupy popularnej Serie B zaczną rywalizację 27 sierpnia. Podano także termin rozpoczęcia Okręgowego Pucharu Polski. Kilka drużyn z powiatu strzelińskiego zamierza powalczyć o „Puchar Tysiąca Drużyn”. 1/32 finału turnieju odbędzie się już 9 sierpnia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również