Kibice Tygrysów już we wrześniu będą dopingować swój zespół
W sezonie 2023/2024 siatkarze z klubu Tygrysy Strzelin rywalizować będą w dolnośląskiej pierwszej lidze. Nasz zespół będzie chciał włączyć się do walki o mistrzowski tytuł oraz o powrót do rozgrywek drugiej ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Siatkarze już rozpoczęli przygotowania do rozgrywek, które wystartują w sobotę, 30 września. Na inaugurację Tygrysy podejmować będą w Strzelinie Faraona Ziębice. Starcia tych ekip zawsze elektryzują kibiców z obu klubów. Już dziś prezentujemy terminarz siatkarzy ze Strzelina. Z naszym „rozkładem jazdy” można rezerwować weekendy na dopingowanie Tygrysów. Do rozgrywek pierwszej ligi przystąpi dziewięć ekip z naszego województwa. Zespoły zagrają ze sobą systemem „każdy z każdym”, mecz i rewanż. Następnie cztery najlepsze drużyny zagrają Play-Off systemem dwumeczu z ewentualnym „złotym setem”. Dwumecz finałowy ma odbyć się w dniach 23-24 marca. Mistrzem Dolnego Śląska zostanie zespół, który wygra turniej finałowy. Awans do turnieju barażowego o promocję do rozgrywek centralnych otrzymają dwa zespoły z turnieju finałowego. Drużyna z miejsca trzeciego będzie ekipą rezerwową. Runda zasadnicza zakończy się 2 marca.
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
lucjan
RE: Kiedy będziemy oglądać Tygrysy w Strzelinie?
Czy siatkarze na treningi i na mecze dostają zwolnienia z pracy?
0

Przeczytaj również