W sezonie 2023/2024 siatkarze z klubu Tygrysy Strzelin rywalizować będą w dolnośląskiej pierwszej lidze. Nasz zespół będzie chciał włączyć się do walki o mistrzowski tytuł oraz o powrót do rozgrywek drugiej ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Siatkarze już rozpoczęli przygotowania do rozgrywek, które wystartują w sobotę, 30 września. Na inaugurację Tygrysy podejmować będą w Strzelinie Faraona Ziębice. Starcia tych ekip zawsze elektryzują kibiców z obu klubów. Już dziś prezentujemy terminarz siatkarzy ze Strzelina. Z naszym „rozkładem jazdy” można rezerwować weekendy na dopingowanie Tygrysów. Do rozgrywek pierwszej ligi przystąpi dziewięć ekip z naszego województwa. Zespoły zagrają ze sobą systemem „każdy z każdym”, mecz i rewanż. Następnie cztery najlepsze drużyny zagrają Play-Off systemem dwumeczu z ewentualnym „złotym setem”. Dwumecz finałowy ma odbyć się w dniach 23-24 marca. Mistrzem Dolnego Śląska zostanie zespół, który wygra turniej finałowy. Awans do turnieju barażowego o promocję do rozgrywek centralnych otrzymają dwa zespoły z turnieju finałowego. Drużyna z miejsca trzeciego będzie ekipą rezerwową. Runda zasadnicza zakończy się 2 marca.
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

lucjan Permalink1 0 lucjan
RE: Kiedy będziemy oglądać Tygrysy w Strzelinie?
Czy siatkarze na treningi i na mecze dostają zwolnienia z pracy?
2023-09-16 13:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.