Łukasz Cygal na najwyższym stopniu podium
Młody pływak z gminy Strzelin Mikołaj Cygal na początku września uczestniczył w zawodach pływackich z cyklu Night Swim Open Water 2023.
Zawody rozegrane zostały w Kopalni Wrocław. Organizatorem rywalizacji już po raz piąty był Gajewski Swimming Team. Mikołaj startował na dystansie 200 metrów, który pokonał z czasem sześciu minut. Cygal pokonał wszystkich konkurentów i jako pierwszy przekroczył linię mety.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1174) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również